Biblioteka Klubu Kuźnia

os. Złotego Wieku 14, 31-616 Krakow, tel. 12 641 68 75

O nas. Informacje kontaktowe

 

biblioteka kuznia logo

 
Biblioteka Klubu Kuźnia
Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida

31-616 Kraków, os. Złotego Wieku 14
tel. 12 641-68-75
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Biblioteka Klubu Kuźnia Ośrodka Kultury im. Norwida już od ponad 40. lat działała na rzecz mieszkańców Krakowa i Mistrzejowic. W ramach  cykli literackich, warsztatów czytelniczych i spotkań z pisarzami  dla dorosłych, młodzieży i dzieci  Biblioteka prowadzi  różnorodne formy edukacji literackiej i kulturalnej. Biblioteka Klubu Kuźnia jest filią  Biblioteki Głównej Ośrodka Kultury im. Norwida w Krakowie.  Obie Biblioteki posiadają wspólny katalog zbiorów oraz jednolity program rejestracji czytelników i wypożyczeń.

 
Drodzy Czytelnicy,

Ci z Państwa, którzy śledzą nasz profil na Facebooku, wiedzą, że sytuacja jest dynamiczna.
Już niebawem podamy nowe informacje na temat otwarcia Biblioteki Klubu Kuźnia OKN
po 29 listopada 2020r. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i profilu na Facebooku,  na których umieszczamy bieżące informacje.

Informujemy, że kary za przetrzymanie wypożyczeń nie będą Państwu naliczane za okres zamknięcia Biblioteki, w związku z tym prosimy ignorować ewentualne komunikaty wysyłane do Państwa automatycznie przez nasz system biblioteczny. W sprawie przedłużeń wypożyczeń można też korzystać z indywidualnego konta czytelnika lub kontaktu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy także, że rezerwacje przygotowane do odbioru będzie można realizować dopiero po wznowieniu działalności Biblioteki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fb

dyskusyjny klub ksiazki

sylaba logo

biblioteka krakow logo niebieskie

kino sfinks

dzielnica mistrzejowice  

trk

kkr3

kkr n