Biblioteka Klubu Kuźnia

os. Złotego Wieku 14, 31-616 Krakow, tel. 12 641 68 75

Wakacje z Biblioteką


Wydarzenia stacjonarne odbywają się w rygorze sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS, MKiDN oraz wewnętrznymi regulacjami Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida. Regulaminy wraz z procedurami bezpieczeństwa na czas epidemii COVID-19 znajdują się na stronie http://okn.edu.pl/strona-glowna/regulaminy/  Udział w wydarzeniach oznacza ich akceptację. Prosimy o wcześniejsze telefoniczne lub mailowe zgłoszenie uczestnictwa ze względu na ograniczenia sanitarno-epidemiczne.

 

bolek lolek krakow

 
7 lipca 2020 godz. 11.30
Biblioteka Klubu Kuźnia os. Złotego Wieku 14

Poznajemy Kraków z Bolkiem i Lolkiem. Wspólnie poznajemy historię, zabytki i legendy miasta. Spotkanie w ramach akcji "Kuźnia Rozmaitości. Warsztaty letnie dla dzieci" prowadzi Małgorzata Mokrzycka. Koszt uczestnictwa: 8 zł

 

 

 

nic ariadny
21 lipca 2020 godz. 12.00

Biblioteka Klubu Kuźnia os. Złotego Wieku 14

Bogowie, herosi i ludzie. Spotkanie dla dzieci związane z opowieściami o postaciach z mitologii Greków i Rzymian,  na motywach książki Jana Bajtlika  Nić Ariadny. Mity i labirynty. Prowadzenie: Barbara Cygan. Wstęp wolny.

 

 

 

 

 

cudowna podroz


11 sierpnia 2020 godz. 12.00

Biblioteka Klubu Kuźnia os. Złotego Wieku 14

Baśniowe podróże. Czy książka może zabrać nas w podróż? Czy dzięki baśniom możemy poznać odległe kraje? Tak! I tak właśnie stanie się na naszych zajęciach. Dzięki książkom posłuchamy baśni z dalekich stron, a slajdowisko ukaże nam miejsca, w których baśnie powstały. Stworzymy też własne, baśniowe środki transportu. Prowadzenie: dr Anna Mazela. Wstęp wolny.

 

 

 

 

legenda o wandzie


18 sierpnia 2020 godz. 12.00

Biblioteka Klubu Kuźnia os. Złotego Wieku 14

Legendy nowohuckie. Historia o królewnie Wandzie przybliży nam legendarne miejsca, które znajdowały się na terenie dzisiejszej Nowej Huty. Spotkanie dla dzieci prowadzi Małgarzata Mokrzycka.

 

 


pamietnik ksiegarza


25 sierpnia 2020 godz. 12.00

Biblioteka Klubu Kuźnia os. Złotego Wieku 14

Od książki do czytelnika. Poznamy etapy tworzenia książki i dowiemy się, kto uczestniczy w długim procesie wydawania książki.  Spotkanie dla dzieci prowadzi dr Magda Harasimowicz-Moksa. Wstęp wolny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fb

festiwal milosza 2020

wtorek literacki banner

dyskusyjny klub ksiazki

dzielnica mistrzejowice  

trk

kkr3

kkr n